ARISA SC2-160-150-S
Kategori
Pres -mekanik-
Nesne
43998
Marka
ARISA
Model
SC2-160-150-S
İmalat
1989
Last Overhaul
Nesne
İlgili kişi:
Post-Venta Carreras S.A.
Antonio Vega
PRES-KONSTRÜKSİYON
drive system:  eccentric / crank
Konstrüksiyon:  H-kare, yekpare gövdeli
openings in uprights:  evet
number of suspensions:   2
opening in table:  evet
feedstock transport direction:  right to left
PRES GÜCÜ
Toplam-nominal güç:   160 to
PRES MASASI
Bağlama alanının genişliği   (sol – sağ):   1500 mm
Bağlama alanının genişliği   (ön – arka):   900 mm
thickness of bolster plate:   150 mm
Yerden  Yüksekliği:   900 mm
KOÇ
Bağlama alanının genişliği   (ön – arka):   750 mm
slide (mechan. Press)
Koç Reglajı:   100 mm
Kurs Ayarı:  evet
Kurs  (min.):   25 mm
Kurs  (maks.):   160 mm
Vuruş Sayısı  (min.):   30 /min
Vuruş sayısı maksimum:   130 /min
BAĞLAMA EBATLARI
Bağlama yüksekliği maksimum:   450 mm
distance between columns (H-frame):   1525 mm
Pencere Açıklığı  (Genişlik):   700 mm
Pencere Açıklığı  (Yükseklik):   750 mm
Rulo Açıcı
Konstruksyon:  Tekli Rulo Açıcı
Saç Genişliği  maks.:   400 mm
Maks. Makara Ağırlığı:   3 to
Makaranın maks. Dış Çapı:   1200 mm
Makaranın  min.  İç Çapı:   425 mm
mandrel expansion range up to:   550 mm
Saç Doğrultma Ünitesi
Saç Genişliği  maks.:   400 mm
Saç Kalınlığı maks.:   2 mm
Çalışma Hızı min.:   0 m/min
Çalışma Hızı maks.:   30 m/min
motor gücü:   6 kW
İlerleme Ünitesi
feeder type:  roll feeder
Saç Genişliği  maks.:   400 mm
Saç Kalınlığı maks.:   2 mm
ELEKTRİK DEĞERLERİ
Enerji sarfiyatı (toplam):   24 kW
Bağlantı  Voltajı:   380 V
EBATLAR / AĞIRLIK
Kullanma Alanı Uzunluk:   2400 mm
Kullanma Alanı Genişlik:   2100 mm
Komple Yüksekliği:   4600 mm