EXNER EXSBDZR 400/100FT
Kategori
Try Out Press
Nesne
56561
Marka
EXNER
Model
EXSBDZR 400/100FT
İmalat
1981
Last Overhaul
Kontrol
SIEMENS S7 300
Nesne
İlgili kişi:
ProdEq Trading GmbH
Michael Weishaupt
PRES-KONSTRÜKSİYON
drive system:  hydraulic
Konstrüksiyon:  H-kare, yekpare gövdeli
openings in uprights:  hayır
number of suspensions:   2
slide ejectors / cushion:  evet
table cushion:  evet
opening in table:  hayır
Hızlı kalıp değiştirme sistemi:  evet
moving bolster design:  ön
PRES GÜCÜ
Toplam-nominal güç:   400 to
PRES MASASI
Bağlama alanının genişliği   (sol – sağ):   2480 mm
Bağlama alanının genişliği   (ön – arka):   1600 mm
thickness of bolster plate:   200 mm
Yerden  Yüksekliği:   800 mm
number of T-slots:   10
distance between T-slots:   200 mm
KOÇ
Koç Gücü:   400 to
Bağlama alanının genişliği   (sol – sağ):   2350 mm
Strok  (kurs):   630 mm
slide (hydr. Press)
approximation velocity max.:   270 mm/s
Çalışma Hızı  (min.):   32.75 mm/s
Çalışma Hızı  (maks.):   100 mm/s
return velocity max.:   270 mm/s
return force:   50 to
slide ejector / cushion
Güç:   48 to
Strok  (kurs):   100 mm
Die Cushion (table cushion)
Hava Yastık  Gücü:   100 to
Tesir:  hidrolik
BAĞLAMA EBATLARI
distance table - slide max.:   1000 mm
distance between columns (H-frame):   2500 mm
ELEKTRİK DEĞERLERİ
Bağlantı  Voltajı:   400 V
Frekans:   50 Hz
EBATLAR / AĞIRLIK
Kullanma Alanı Uzunluk:   3810 mm
Kullanma Alanı Genişlik:   2000 mm
Yerden  Yüksekliği:   5230 mm
Yerden  Derinliği:   1100 mm